PR-PK: 09:00 - 17:00, SS: 09:00 - 15:00, SV: -

Preces Mājai Un Birojam

Vairāk...
Piegāde

Visā Baltija ar kurjeru vai pakomatu 5 - 7 dienas laikā!
Kredīts

Iespēja saņemt kredītu jebkurai precei virs 60,00 €!
Konsultanti

Draudzīgie konsultanti atbildēs uz jebkuru jautājumu pa e-pastu, darba laikā!
Visas Kategorijas

Uzņēmums MAR-POL Polijā tika dibināts 2000. gadā. Darbības sākums tirgū bija balstīts uz vadošo Polijas un ārvalstu zīmolu instrumentu un elektroinstrumentu pārdošanu.

Laika gaitā uzkrātā pieredze ļāva paplašināt savu produktu piedāvājumu un uzsākt ar mūsu zīmoliem parakstīto iekārtu ražošanu un importu.


Mar-pol uzņēmuma ilgtermiņa pastāvēšana tirgū ir ļāvusi iegūt augstu pozīciju starp citiem zīmoliem, kas piedāvā tādus pašus produktus un padarot MAR-POL par vienu no konkurētspējīgākajiem uzņēmumiem Centrāleiropā, pateicoties uzņēmuma galvenajam moto, kas ir AUGSTA KVALITĀTE par KONKURĒTSPĒJĪGU CENU. Pateicoties tam, ir iegūta apmierinātu klientu grupa.


Lai attaisnotu mūsu klientu cerības, mēs koncentrējāmies uz inovācijām un, pateicoties tam, tika izveidotas īpašas mūsu produktu sērijas, t.sk. DEMON, BJC, RIPPER, F2, INTERMIT, RAPID, HURAGAN. Visiem produktiem ir raksturīga uzmanība detaļām, nodrošinot kvalitāti un cenas pieejamību katram klientam. Plašs produktu klāsts garantē pilnīgu gandarījumu gan amatieriem-hobija līmenī, gan profesionāliem lietotājiem.


Piedāvājam kompetentus padomus preču izvēlē, ņemot vērā pircēju individuālās vajadzības, kā arī sniedzam vērtīgus padomus par iekārtu profesionālu lietošanu. Mūsu uzņēmums nodrošina profesionālu garantijas un pēcgarantijas servisu. Ja Jums ir interese par mūsu precēm, lūdzu, izvēlieties ērtu saziņu ar mums, aizpildot mūsu mājas lapā pieejamo formu, pa tālruni vai e-pastu.


Aicinām iepazīties ar mūsu pārdošanas piedāvājumu.

Jaunākās atsauksmes