PR-PK: 09:00 - 17:00, SS: 09:00 - 15:00, SV: -

Pasūtīt Augsnes Ph Mērītājs, 28 Cm (M83268) - Rīga, Daugavpils - Latvija, Lietuva, Igaunija

7,00€
Bez PVN: 5,78€
2-3 dienas
SKĀBES MĒRĪTĀJS AUGSNES PH NOLASĪŠANAIANALOGAIS SKAITĪTĀJS, NAV NEPIECIEŠAMS!Var izmantot iekšpusē un ārpusēAugsnes pH mērīšana: skala no 3 līdz 10Zondes garums: 19cmKopējais garums: 28cmMĒRĪTĀJS PAREDZĒTS AMATIERIEM UN PROFESIONĀĻIEM!Augsnes pH mērītājs ir ierīce, kas ļauj izmērīt augsnes skābuma l...


SKĀBES MĒRĪTĀJS AUGSNES PH NOLASĪŠANAI
ANALOGAIS SKAITĪTĀJS, NAV NEPIECIEŠAMS!
Var izmantot iekšpusē un ārpusē
Augsnes pH mērīšana: skala no 3 līdz 10
Zondes garums: 19cm
Kopējais garums: 28cm
MĒRĪTĀJS PAREDZĒTS AMATIERIEM UN PROFESIONĀĻIEM!
Augsnes pH mērītājs ir ierīce, kas ļauj izmērīt augsnes skābuma līmeni. Metrs ir ļoti noderīgs, audzējot daudzas augu un dārzeņu šķirnes. Tam vajadzētu būt obligātam aprīkojumam jebkurā saimniecībā. Noderēs arī cilvēkiem, kuri kopj piemājas dārzus, zemes gabalu īpašniekiem vai dārzkopjiem amatieriem!
IDEĀLS RĪKS AUGSNES ĪPAŠUMU NOTEIKŠANAI
Katram augam un tā sugai ir nepieciešams savs substrāts, tas ir, ar dažādām īpašībām. Dažas sugas dod priekšroku skābai augsnei, citas sārmainai. Pateicoties šai ierīcei, jūs varat viegli noteikt, vai augsne, kurā stādāt augu, atbilst tās audzēšanas prasībām. Šis skaitītājs ir lieliski piemērots pavasarim un rudenim, jo ​​visvairāk darba tiek paveikts mūsu dārzos un laukos.

Interneta-veikals Marpol.LV piedāvā piegādi Latvija, Lietuva, Igaunija 5 - 7 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Kurjerja piegāde visā Baltijā:

Kurjera piegāde Marpol līdz adresei visā Latvijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Rīga un visā Latvijā;

Kurjera piegāde VENIPAK, DPD, OMNIVA, ITELLA līdz adresei visā Baltijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Latvija, Lietuva, Igaunija;

Piegāde uz pieņemšanas punktiem OMNIVA visā Baltijā:

Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu;
Piegādes cena 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā.

Ievērojiet uzmanību, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un vienosimies par piegādes termiņiem. Specializēto pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).

Rakstīt atsauksmi
Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!

Šai precei atsauksmju nav.