PR-PK: 09:00 - 17:00, SS: 09:00 - 15:00, SV: -

Pasūtīt Āmurs Nazis Izolācijas Materiāliem, 28 Cm (M51080) - Rīga, Daugavpils - Latvija, Lietuva, Igaunija

7,00€
Bez PVN: 5,78€
Pieejams pasūtīšanai
Produkta svarīgākās īpašības:Asmens garums: 280 mmAsmens garums ar rokturi: 420 mmMērķis: minerālvate, polistirols, PUR putasRoktura veids: DivkomponentuAsmens tips: abpusējs - zāģis un vilnisNazis ir noderīgs daudzās renovācijas un būvniecības situācijās. Ar tā palīdzību jūs varat viegli piegriezt ...


Produkta svarīgākās īpašības:

Asmens garums: 280 mm

Asmens garums ar rokturi: 420 mm

Mērķis: minerālvate, polistirols, PUR putas

Roktura veids: Divkomponentu

Asmens tips: abpusējs - zāģis un vilnis

Nazis ir noderīgs daudzās renovācijas un būvniecības situācijās. Ar tā palīdzību jūs varat viegli piegriezt pareizo formu polistirolu, nogriezt minerālvilnu un nogriezt lieko sacietējušo izolācijas putuplastu. Veiktais griezums būs ārkārtīgi estētisks un precīzs. Produkts ir aprīkots ar izturīgu, profilētu rokturi, kas padara produktu ārkārtīgi ērtu lietošanā. Plastmasa ar neslīdošām īpašībām ir stingra satvēriena garantija, tāpēc nav jābaidās no nejaušas naža izslīdēšanas no rokas. Tas ir svarīgi, jo īpaši, strādājot augstumā. Esiet īpaši uzmanīgs, griežot materiālu. Produkts ir ļoti ass, un saskarē ar ādu var jūs sagriezt.


Interneta-veikals Marpol.LV piedāvā piegādi Latvija, Lietuva, Igaunija 5 - 7 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Kurjerja piegāde visā Baltijā:

Kurjera piegāde Marpol līdz adresei visā Latvijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Rīga un visā Latvijā;

Kurjera piegāde VENIPAK, DPD, OMNIVA, ITELLA līdz adresei visā Baltijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Latvija, Lietuva, Igaunija;

Piegāde uz pieņemšanas punktiem OMNIVA visā Baltijā:

Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu;
Piegādes cena 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā.

Ievērojiet uzmanību, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un vienosimies par piegādes termiņiem. Specializēto pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).

Rakstīt atsauksmi
Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!

Šai precei atsauksmju nav.