PR-PK: 09:00 - 17:00, SS: 09:00 - 15:00, SV: -

Pasūtīt Automašinas Polsterējuma Noņemšanas Komplekts, 27 Gab. (M57451) - Rīga, Daugavpils - Latvija, Lietuva, Igaunija

18,00€
Bez PVN: 14,88€
Pieejams pasūtīšanai
Speciālie vilcēji līstes, skavas un polsterējuma izjaukšanai automašīnās un tehniskās ierīcēs. Komplekts tiks izmantots virsbūvju veikalos un mehānikā. Izgatavots no neilona, ​​garantē drošu plastmasas atdalītu elementu izmantošanu. Tiem ir īpaši profili, kas ļauj izmantot sviru, demo...


Speciālie vilcēji līstes, skavas un polsterējuma izjaukšanai automašīnās un tehniskās ierīcēs. Komplekts tiks izmantots virsbūvju veikalos un mehānikā. Izgatavots no neilona, ​​garantē drošu plastmasas atdalītu elementu izmantošanu. Tiem ir īpaši profili, kas ļauj izmantot sviru, demontējot polsterējuma skavas.
Vilcēju priekšrocība ir tā, ka tie pastāvīgi nesaskrāpē polsterējumu, kas veicina automašīnas salona estētiku. Tie aizsargā pret skavu un polsterējuma elementu bojājumiem.
Komplektā ir 27 izvilkšanas gabali auduma loksnē, ko var pakarināt pie sienas.

Interneta-veikals Marpol.LV piedāvā piegādi Latvija, Lietuva, Igaunija 5 - 7 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Kurjerja piegāde visā Baltijā:

Kurjera piegāde Marpol līdz adresei visā Latvijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Rīga un visā Latvijā;

Kurjera piegāde VENIPAK, DPD, OMNIVA, ITELLA līdz adresei visā Baltijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Latvija, Lietuva, Igaunija;

Piegāde uz pieņemšanas punktiem OMNIVA visā Baltijā:

Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu;
Piegādes cena 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā.

Ievērojiet uzmanību, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un vienosimies par piegādes termiņiem. Specializēto pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).

Rakstīt atsauksmi
Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!

Šai precei atsauksmju nav.