PR-PK: 09:00 - 17:00, SS: 09:00 - 15:00, SV: -

Bremžu Cilindru Izņemšanas Komplekts, 21 Gab. (M57692)

18,00€
Bez PVN: 14,88€
Pieejams pasūtīšanai
Komplekts bremžu cilindru Izņemšani. Iesakām mehāniķiem autoservisos un mājas darbnīcās. Komplekta sastāvs:Šī ierīce sastāv no 2 - labējā un kreisā skrūves ietvariem un plākšņu komplekta, kas ļauj mainīt bremžu cilindrus plašam auto lokam. Divas dažādas formas sijas preses atbalstam pret s...


Komplekts bremžu cilindru Izņemšani. Iesakām mehāniķiem autoservisos un mājas darbnīcās. 

Komplekta sastāvs:

Šī ierīce sastāv no 2 - labējā un kreisā skrūves ietvariem un plākšņu komplekta, kas ļauj mainīt bremžu cilindrus plašam auto lokam. Divas dažādas formas sijas preses atbalstam pret suporta segliem un 17 adapteri. Adaptera un virzuļa precīza savietošana ir garantija pareizai virzuļa ievietošanai bremžu suporta cilindrā. 

Tehniskie dati

21 elements der lielākajai daļai automašīnu
Poga ir aprīkota ar magnētisku uzgali, kas ļauj izvēlēto cilindru turēt pareizajā vietā
Komplekts praktiskā plastmasas korpusā

Izgatavots no tērauda

Adapteri pielāgoti lielākajai daļai Eiropas un Āzijas automašīnu bremžu virzuļu, kas padara komplektu ļoti universālu un der tādām automašīnām kā: Acura Alfa Romeo Aston Martin Audi Austin Austin-Healey BMW Bugatti Chevrolet Chrysler Citroën Daewoo Daihatsu Dodge Ferrari Fiat Ford GM GMC Infin Honda Hyundai Isuzu Jaguar Jeep Kia Lancia Land Rover Lexus Lincoln Lotus Maserati Mazda McLaren Mercedes-Benz Mercury MG MINI Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Proton Renault Rover Saab Saleen Saturn Scion SEAT Škoda Smart Subaru Suzuki Tata Toyota Triumph Volvo Triumph TVR Vauxhall.


Interneta-veikals Marpol.LV piedāvā piegādi Latvija, Lietuva, Igaunija 5 - 7 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Kurjerja piegāde visā Baltijā:

Kurjera piegāde Marpol līdz adresei visā Latvijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Rīga un visā Latvijā;

Kurjera piegāde VENIPAK, DPD, OMNIVA, ITELLA līdz adresei visā Baltijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Latvija, Lietuva, Igaunija;

Piegāde uz pieņemšanas punktiem OMNIVA visā Baltijā:

Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu;
Piegādes cena 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā.

Ievērojiet uzmanību, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un vienosimies par piegādes termiņiem. Specializēto pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).

Rakstīt atsauksmi
Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!

Šai precei atsauksmju nav.