PR-PK: 09:00 - 17:00, SS: 09:00 - 15:00, SV: -

Krāsošanas Pistole H-827 /1.4Mm (M80627)

18,00€
Bez PVN: 14,88€
Pieejams
Pistole ir izgatavota HVLP tehnoloģijā - pielāgota zemākam spiedienam, kas ļauj ietaupīt līdz pat 30% krāsas. Lai strādātu ar pistoli, ir nepieciešama piemērota pneimatiskā iekārta ar saspiestu gaisu ar regulētu spiedienu līdz 0,3 MPa.Ierīces darbības princips ir balstīts uz saspiesta gaisa iesūkšan...


Pistole ir izgatavota HVLP tehnoloģijā - pielāgota zemākam spiedienam, kas ļauj ietaupīt līdz pat 30% krāsas. Lai strādātu ar pistoli, ir nepieciešama piemērota pneimatiskā iekārta ar saspiestu gaisu ar regulētu spiedienu līdz 0,3 MPa.
Ierīces darbības princips ir balstīts uz saspiesta gaisa iesūkšanu no krāsas tvertnes atbilstoša lakas emulsijas daudzuma un lakas miglas (krāsas un gāzes daļiņu) veidošanos pie pistoles sprauslas izejas.
Pistole, kas izstrādāta maksimālai veiktspējai un kvalitātei ar samazinātu operatora nogurumu, ir iekļauti augstas kvalitātes komponenti, kas nodrošina ilgtermiņa uzticamību.
Augstas kvalitātes smidzināšanas pistole ar trim gaisa, krāsas un strūklas regulējumiem.Pistole ir aprīkota ar neatkarīgu gaisa un krāsas iedarbināšanas mehānismu. Pateicoties šim risinājumam, pēc vieglas sprūda nospiešanas no sprauslas izplūst saspiestais gaiss un pēc tam, palielinot spiedienu uz sprūda, krāsa. Tam ir liela ietekme uz krāsošanas kvalitāti.
Pistolei ir regulējams gaisa spiediens, lakas daudzums un krāsas plūsmas forma - laka.
Sprauslas diametrs 1,4 mm (misiņa adata)
Korpuss ir izgatavots no alumīnija.
Rezervuārs ar ietilpību 600 ml
1/4 collu vītne ar ātrās savienotāja stiprinājumu
Ieteicamais darba spiediens no 2 līdz 3,5 bāriem
Gaisa patēriņš 45-113 L / min
Komplekta sastāvs:
1,4 mm HVLP pistole
Krūzīte lakai ar ietilpību 600 ml
Ātrais savienotājs
Birste un apkopes atslēga
Oriģinālais ražotāja iepakojums
Lietotāja rokasgrāmata PL

Interneta-veikals Marpol.LV piedāvā piegādi Latvija, Lietuva, Igaunija 5 - 7 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Kurjerja piegāde visā Baltijā:

Kurjera piegāde Marpol līdz adresei visā Latvijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Rīga un visā Latvijā;

Kurjera piegāde VENIPAK, DPD, OMNIVA, ITELLA līdz adresei visā Baltijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Latvija, Lietuva, Igaunija;

Piegāde uz pieņemšanas punktiem OMNIVA visā Baltijā:

Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu;
Piegādes cena 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā.

Ievērojiet uzmanību, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un vienosimies par piegādes termiņiem. Specializēto pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).

Rakstīt atsauksmi
Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!

Šai precei atsauksmju nav.