PR-PK: 09:00 - 17:00, SS: 09:00 - 15:00, SV: -

Pasūtīt Dārza Akumulatora Šķēres, 25 Mm (M83005) - Rīga, Daugavpils - Latvija, Lietuva, Igaunija

178,00€
Bez PVN: 147,11€
Pieejams pasūtīšanai
Akumulatora šķēres. Pateicoties izturīgajam tērauda asmenim un 25 mm griešanas diametram, bezvadu šķēres atvieglo atzarošanu un ļauj apgriezt dažādus augus, piemēram, ziedus, augļu kokus, ogulājus, krūmus utt. Augstas kvalitātes akumulators ar lielu jaudu un lielu uzglabāšanas ietilpību. Neslīdošais...


Akumulatora šķēres. Pateicoties izturīgajam tērauda asmenim un 25 mm griešanas diametram, bezvadu šķēres atvieglo atzarošanu un ļauj apgriezt dažādus augus, piemēram, ziedus, augļu kokus, ogulājus, krūmus utt. Augstas kvalitātes akumulators ar lielu jaudu un lielu uzglabāšanas ietilpību. Neslīdošais rokturis un ērti lietojams sprūda slēdzis ievērojami atvieglo darbību, efektīvi uzlabojot darba efektivitāti. Bezvadu dizains ļauj atbrīvoties no kabeļu ierobežojumiem, tas ir elastīgāks lietošanā. Kompakts izmērs un viegls dizains palīdz samazināt roku nogurumu, piemērots ilgstošai lietošanai.

KOMPLEKTS SATUR

1 x bezvadu šķēres

2x akumulators

3x uzgriežņu atslēga

1x lādētājs


Interneta-veikals Marpol.LV piedāvā piegādi Latvija, Lietuva, Igaunija 5 - 7 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Kurjerja piegāde visā Baltijā:

Kurjera piegāde Marpol līdz adresei visā Latvijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Rīga un visā Latvijā;

Kurjera piegāde VENIPAK, DPD, OMNIVA, ITELLA līdz adresei visā Baltijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Latvija, Lietuva, Igaunija;

Piegāde uz pieņemšanas punktiem OMNIVA visā Baltijā:

Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu;
Piegādes cena 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā.

Ievērojiet uzmanību, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un vienosimies par piegādes termiņiem. Specializēto pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).

Rakstīt atsauksmi
Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!

Šai precei atsauksmju nav.