PR-PK: 09:00 - 17:00, SS: 09:00 - 15:00, SV: -

Digitālie Tirdznicības Svari, Līdz 150 Kg (M90165)

65,00€
Bez PVN: 53,72€
Pieejams pasūtīšanai
Svari lieliski piemērota noliktavām, ražošanas hallēm, veikala rezerves zonām. Tie ir precīzi izgatavoti, pateicoties savai daudzfunkcionalitātei, spēj 100% apmierināt katra veikala vajadzības. CENU PROGRAMMĒŠANAS IESPĒJA - svariem ir atmiņa cenu programmēšanai. Atmiņā var ieprogrammēt 5 cenas....


Svari lieliski piemērota noliktavām, ražošanas hallēm, veikala rezerves zonām. Tie ir precīzi izgatavoti, pateicoties savai daudzfunkcionalitātei, spēj 100% apmierināt katra veikala vajadzības. 

CENU PROGRAMMĒŠANAS IESPĒJA - svariem ir atmiņa cenu programmēšanai. Atmiņā var ieprogrammēt 5 cenas. Tas ļauj ērti izmantot svarus, nepārtraukti neievadot cenas.

 Liels un salasāms LCD displejs - displejs ir liels, pretgaismots un lasāms, turklāt tam  ir iespēja iestatīt ciparu spilgtumu.

LAUKA DARBS - iebūvētais akumulators ļauj izņemt svarus uz lauka. Akumulators arī atvieglo svēršanu vietās, kur ir apgrūtināta piekļuve elektrotīklam. Strāvas adapteris un akumulators ir iekļauti komplektā.

Liels, nolasāms LCD displejs, kas redzams gan gaišās, gan tumšās telpās - ciparu spilgtumu var iestatīt! tākļos.

Pašus svarus var ātri salocīt – lai tos varētu ērti transportēt.


Interneta-veikals Marpol.LV piedāvā piegādi Latvija, Lietuva, Igaunija 5 - 7 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Kurjerja piegāde visā Baltijā:

Kurjera piegāde Marpol līdz adresei visā Latvijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Rīga un visā Latvijā;

Kurjera piegāde VENIPAK, DPD, OMNIVA, ITELLA līdz adresei visā Baltijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Latvija, Lietuva, Igaunija;

Piegāde uz pieņemšanas punktiem OMNIVA visā Baltijā:

Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu;
Piegādes cena 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā.

Ievērojiet uzmanību, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un vienosimies par piegādes termiņiem. Specializēto pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).

Rakstīt atsauksmi
Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!

Šai precei atsauksmju nav.